+420 720 751 567

IT

Členství v AZZP

Scenario je členem asociace zaměstnavatelů

zdravotně postižených.

Základní informace

Potřebujete spolehlivého dodavatele s náhradním plněním? Potřebujete si ověřit platnost základních informací o náhradním plnění? Chcete získat ověřené informace k problematice náhradního plnění? Pak jste zde správně!

Kalkulačka náhradního plnění

Potřebujete aktuální “kalkulačku” pro výpočet náhradního plnění? Chcete mít vždy správný výpočet potřeby výše náhradního plnění? Chcete s výpočtem poradit? Pak jste zde správně!

Členství v AZZP

Znáte AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených)? Víte, že pro členství v této asociaci je nutné plnit tvrdá kritéria kladené na její členy? Hledáte skutečného zaměstnavatele s aktivní účastí na programech asociace?

Jak se vyhnout "přefakturaci"

Nedovoluje Vám zaměření Vaší společnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením? Nechcete odvádět do státního rozpočtu? Proč se vlastně "přefakturaci" vyhýbat?

Správně a v plné výši

Řešíte průběžně náhradní plnění a na konci roku pak finalizujete? Máte na konci roku stres z vysokých odvodů a horečně počítáte, kolik toho ještě v rámci náhradního plnění musíte nakoupit?

Máme pro Vás jednoduché a spolehlivé řešení, díky kterému už nebudete mít starosti s přemýšlením jak, a kde, povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením splnit.

 

Proč nepřefakturovat a řešit “náhradní plnění” s námi?

 

S námi přemýšlet nemusíte! Splnění povinnosti a vyhnutí se odvodu do státního rozpočtu máte s námi jednodušší protože:

 

  • Nabízíme Vám široké spektrum zboží a služeb, jejichž nákupem tuto povinnost splníte.

 

  • Nevymýšlíme nové postupy, ale praktikujeme ty pro Vás přijatelné a správné.

 

  • Skutečně zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a nákupem zboží a služeb z naší nabídky k jejich uplatnění přispíváte i Vy.

 

  • Díky širokému sortimentu nemusíte přemýšlet kdy, a jak, tuto povinnost splnit a jednoduše nakupujete to, co jste zvyklí ve stejné kvalitě za stejné ceny, ne-li lepší, s náhradním plněním.

 

 

Ano

Ano

Ano

Určitě Ano !!!

 

Spolehněte se na nás, dodáme Vám jednodušší a levnější řešení náhradního plnění.

 

Proto jsme pro Vás připravili pestrou nabídku produktů a služeb, které můžete nakoupit v režimu náhradního plnění bez přeplatků, přirážek a legálně.

 

Co tedy znamená nakoupit z naší nabídky? Komplexní řešení problému náhradního plnění a to bez tzv. “přefakturace” náhradního plnění. Spočítejte si na kalkulačce náhradního plnění výši úspory.

 

Těšíme se na spolupráci a děkujeme, že podporujete zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

 

Váš obchodní partner,

 

Scenario s.r.o.

Doplňující diskuze k divizi náhradního plnění mohou být i příklady, jak jsme zákazníkům vyšli vstříc, naše činnost v asociaci, případně spolupráce na přípravě k práci atd.

 

To, že jste došli až sem, znamená, že Vás problematika náhradního plnění a zaměstnávání osob se zdravotním postižením skutečně zajímá.

 

Víme, že je to v některých případech ožehavá problematika a značná část společností a subjektů ji posunuje až na poslední chvíli.

 

Právě pro Vás, kteří si nejste jisti, jak náhradní plnění správně a včas (v klidu) řešit, nabízíme zdarma poradenství a konzultaci v této oblasti. Pokud jste se po shlédnutí všech stránek stále nerozhodli, pak stačí napsat na email nahradniplneni@scenario.cz a dostane se Vám odpovědí na Vaše dotazy.

Můžete nás také kontaktovat na tel. čísle 602 704 888, kde se Vám taktéž dostane požadované pomoci.

 

Stále nerozhodnutým partnerům nabízíme, na vyžádání, reference na naše konkrétní odběratele, kde si budete moci ověřit, zda jsme pro Vás Ten pravý partner a dodavatel.

 

Pro naši spolehlivost hovoří, jak jsme Vás již informovali, naše členství v asociaci zaměstnavatelů zdravotně postižených a věřte, že nebylo lehké se mezi členy dostat, hlavně z důvodu nutnosti doložení našich skutečných záměrů, výsledků a referencí.  I díky těmto přísným pravidlům je členů jen něco málo přes 100 a asociace si dává záležet, koho do svých řad přijme.

Představenstvo a členové asociace jsou zváni do klubů a konferencí v poslanecké sněmovně a senátu, kde se projednávají změny navrhovaných zákonů v této problematice. I to svědčí o přínosech členů, a asociace jako takové.

Dalším důležitým aspektem, a známkou pro nás, je úzká spolupráce s úřady práce v Moravskoslezském kraji, kde pomáháme v začlenění uchazečů OZP do pracovního procesu.

Klientům úřadů práce poskytujeme možnost získat pracovní návyky, zkušenosti a příležitost se realizovat.

V budoucnu plánujeme tuto spolupráci více rozšířit a účastnit se celého procesu tzv. pracovní rehabilitace, a ještě více se angažovat v začlenění OZP do pracovního procesu.

 

Spoluprací se Scenario s.r.o. tomu, Vážení partneři, nemalou měrou pomáháte.

 

 

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Váš partner, Scenario s.r.o.

 

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©