+420 720 751 657

IT

Kancelářské potřeby a technika, spotřební materiál, OPP, židle, nábytek a ergonomie ...

Kompletní vybavení Vaší kanceláře,

dodávky pomůcek pro výrobní firmy,

a to všechno s úsměvem :-)

Spotřební materiál

Specializujeme se na prodej tiskáren a příslušenství k tiskárnám, kdy stěžejní komoditou jsou kazety - náplně (cartridge, tonery) do tiskáren všech hlavních značek zastoupených na českém trhu.

Kancelářská technika

Kancelářská technika je v současné době nepostradatelným pomocníkem v každé kanceláři. Usnadňuje Vám práci, šetří Váš čas a pomáhá Vám snižovat náklady. S technikou od nás si dopřejete pohodovou práci.

Kancelářské a hygienické potřeby

Většina dodavatelů se předhání nejširší nabídkou nebo několika set stránkovými katalogy. Máme vlastní recept, jako je elán a nadšení, které Vám naši odborní pracovníci, dělající svou práci rádi a zodpovědně, „přibalí“ k Vaší objednávce.

Balení a expedice zboží

Hotový výrobek je nutné zabalit a bez poškození doručit zákazníkovi. S našimi produkty můžete ušetřit čas a složitou manipulaci, použitím vhodných krabic, pevnými lepicími páskami a minimalizovat tak případné poškození zboží.

Židle, nábytek a ergonomie

V dodávkách kancelářských židlí a křesel naše společnost spolupracuje s několika předními českými výrobci. V sortimentu sedacího nábytku naleznete od ekonomicky výhodných až po luxusní křesla.

Kancelářská technika

 

Kancelářská technika je v současné době nepostradatelným pomocníkem v každé kanceláři. Usnadňuje Vám práci, šetří Váš čas, pomáhá Vám snižovat náklady. S technikou od nás si dopřejte pohodovou práci. Můžeme Vám nabídnout široký sortiment produktů a značek.

Mezi hlavní produkty kancelářské techniky patří: Skartovací stroje (personální, kancelářské, týmové), Vázací stroje (pro plastové hřbety, kovové hřbety, termovazače) Laminátory (kancelářské, profesionální, rolové) Řezačky (kotoučové, pákové, stohové, ruční) dále pak: Tabule (korkové, filcové) Magnetické (lakované, keramické, plánovací, revolvery) Kombinované tabule (korek/magnet, filc/magnet) Flipcharty Vitríny (korek, filc, magnet) Informační tabulky Spotřební materiál (hřbety, přední a zadní desky pro vazbu, násuvné hřbety, termodesky, laminovací folie, popisovače, houby, náhradní filcy) a jiné.. Pokud si s výběrem správného stroje nevíte rady, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

kontaktujte nás

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©