Fakturant(ka)

Jste pečliví?
Rádi pracujete s elektronickými a papírovými dokumenty?
Máte rádi pořádek, pravidla a baví Vás počítat?

Pokud ANO, tak Vás rádi přivítáme v týmu Scenario na pozici fakturant(ka). Zašlete nám svoje CV ještě dnes na [email protected]

Náplň práce:

- zpracování přijatých faktur
- tvorba vydaných faktur
- zasílání faktur mailem
- administrativní práce

Požadujeme:

- znalost fakturace (co musí obsahovat daňový doklad)
- znalost práce na PC
- znalost SW Pohoda výhodou
- spolehlivost
- zodpovědnost
- pečlivost

Nabízíme:

- kompletní zaškolení doprovázené adaptačním plánem
- práci na HPP na dobu neurčitou
- proaktivní pracovní kolektiv s možností seberealizace
- vzdělávání v oboru
- možnost Home Office
- možnost kariérního růstu

OZZ nebo ČID, PID výhodou

Mzdová účetní

Zajímá Vás mzdové účetnictví?
Pracujete systematicky?

Pokud ANO, tak Vás rádi přivítáme v týmu Scenario na pozici mzdová(ý) účetní. Zašlete nám svoje CV ještě dnes na [email protected]

- vedení mzdového účetnictví
- provádění pravidelných kontrol
- zpracování mezd
- komunikace s úřady a jinými institucemi
- fakturace

Požadujeme:

- znalost mezd
- pečlivost

Nabízíme:

Účetní a pomocná účetní

•Zajímá Vás účetnictví?
•Pracujete systematicky?
•Máte rádi pořádek, pravidla a baví Vás počítat?

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci. Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozšiřujeme obchodní tým o další kolegy.

•vedení účetnictví
•vedení daňové evidence
•provádění pravidelných kontrol
•sestavování účetních výkazů
•zpracování účetních závěrek včetně inventury účtů
•komunikace s úřady a jinými institucemi

Požadujeme:

- znalost mezd (výhodou)
- znalost SW Pohoda
- pečlivost

Co Nabízíme?:
• Zajímavý plat a bonusy
• Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Flexibilní pracovní dobu
• Pracovní dny pondělí až pátek
• Volné víkendy a svátky
• Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
• Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
•Mobil a PC či notebook i k soukromému použití
• Sick days
• Po zapracování možnost Home Office
• Firemní a týmové akce
• Výbornou italskou kávu
• Výborná dostupnost MHD a možnost parkování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [email protected]. Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

V případě zájmu zašlete své CV na [email protected]