+420 720 751 567

Marketing a marketingové předměty

Kompletní marketing pro Vaši firmu, který Vám zajistí zviditle-nění a zvýšení odbytu Vašich produktů a služeb a to všechno s úsměvem :-)

Když si Karl Elsener otevřel v roce 1884 nožířskou dílnu, jelikož chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády, zrodil se mu v hlavě revoluční nápad. Vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, se již dávno stal legendou. Za ta léta se změnily jak potřeby zákazníků, tak technologie. Švýcarský armádní nůž se vyvíjel souběžně  s těmito nároky, přičemž si zachoval pověst nepostradatelného nástroje, na který se naši klienti mohou spolehnout.

 

Kdo je připraven, není zaskočen. Victorinox není jen nůž, ale i velmi praktický pomocník, na kterého se můžete vždy spolehnout. Může v něm být ukrytý pilník, vývrtka, otvírák, nůžky, pinzeta, šroubovák či pilka. Stačí si vybrat tu správnou kombinaci a provedení. Chcete nůž do peněženky - nabídneme Vám SwissCard - praktické balení ve tvaru kreditní karty.

Vámi vybrané produkty opatříme Vašim logem.

Jméno německého města Solingen je v oblasti nožířského zboží přímo zaklínací formulkou a výrobci padělků a nekvalitního zboží to dobře vědí. Mnoho z nich se proto snaží zákazníka zmást.

Samotné město Solingen není výrobcem ničeho. Nachází se v něm však spousta firem, které se výrobou nožířského náčiní zabývají. Produkty, které pocházejí alespoň  ze 60% z tohoto města, má výrobce právo označit názvem města, který německá vláda chrání coby ochrannou známku.

 

Když nůžky - tak jedině Solingen! Krasný a praktický dárek, který potěší nejen každou ženu, ale i muže. Nabídneme Vám širokou nabídku manikúrních sad od základních až po plně vybavené. Můžete si vybrat z nepřeberné nabídky barevných provedení, materiálů - syntetické kůže, syntetický semiš, zdobené kamínky Swarowski či pravá kůže.

Vámi vybrané produkty opatříme Vašim logem.

Nenašli jste v naší nabídce to co jste hledali?

 

To neznamená, že Vám to nemůžeme dodat!

 

Nebojte se zeptat našich obchodních manažerů, kteří si rádi Váš požadavek vyslechnou a nechají pro Vás připravit nabídku dle Vašich požadavků.

 

Nabídka reklamních a propagačních předmětů je velmi široká a bohužel ne vše se nám vejde do katalogu, e-shopu nebo webové stránky.

 

Vnímáme podněty a požadavky našich klientů a náš sortiment produktů a služeb stále rozšiřujeme.

NÁŠ TÝM

 

Se skládá z obchodních manažerů, kteří pečují o své zákazníky, naslouchají jejich požadavkům, prezentují námi nabízené produkty a služby.

 

Na základě informací získaných obchodních manažerem Vám produktový manažer připraví návrh řešení, cenovou nabídku, prezentaci vybraných produktů.

 

Naši grafici připraví vizualizaci Vámi vybraných produktů opatřených logem, navrhnou firemní design, vizitky, letáčky či jinou firemní prezentaci.

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©