+420 720 751 567

IT

Členství v AZZP

Scenario je členem asociace zaměstnavatelů

zdravotně postižených.

Základní informace

Potřebujete spolehlivého dodavatele s náhradním plněním? Potřebujete si ověřit platnost základních informací o náhradním plnění? Chcete získat ověřené informace k problematice náhradního plnění? Pak jste zde správně!

Kalkulačka náhradního plnění

Potřebujete aktuální “kalkulačku” pro výpočet náhradního plnění? Chcete mít vždy správný výpočet potřeby výše náhradního plnění? Chcete s výpočtem poradit? Pak jste zde správně!

Členství v AZZP

Znáte AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených)? Víte, že pro členství v této asociaci je nutné plnit tvrdá kritéria kladené na její členy? Hledáte skutečného zaměstnavatele s aktivní účastí na programech asociace?

Jak se vyhnout "přefakturaci"

Nedovoluje Vám zaměření Vaší společnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením? Nechcete odvádět do státního rozpočtu? Proč se vlastně "přefakturaci" vyhýbat?

Správně a v plné výši

Řešíte průběžně náhradní plnění a na konci roku pak finalizujete? Máte na konci roku stres z vysokých odvodů a horečně počítáte, kolik toho ještě v rámci náhradního plnění musíte nakoupit?

Pokud Vás odkaz na naše stránky zaujal nebo jste jej hledali, tak to pravděpodobně znamená, že řešíte povinnost zaměstnávat postižené spoluobčany, a to je správně!

 

Je jedno, zda je to z důvodu vysokých odvodů nebo stresu z konce roku, kdy jste horečně počítali,  zda jste povinnost vyplývající se zákona o zaměstnanosti splnili.

 

Právě proto Vám nabízíme pomoc a rady, jak to letos udělat lépe, levněji a správně.

 

V kategorii Jak se vyhnout "přefakturaci" jsme Vám nabídli příklady, jak tuto povinnost řešit.

 

Samozřejmě Vám pomocnou ruku nabízíme i v oblasti, jak se dopídit ke konečnému číslu, ať už správným propočtem v naší kalkulačce náhradního plnění, nebo naším přispěním po stránce zkušeností, znalostí a našeho přístupu k obchodním partnerům, a to pomocí v řešení jejich problémů.

Ano, neděláme to zadarmo, ale za dodávky našich produktů a služeb zaplatíte férovou a běžnou tržní cenu, za kterou obdržíte stejné zboží, ve stejné kvalitě a ceně, jak jste zvyklí.

 

Díky naším mnohaletým zkušenostem a zákaznické péči budete mít jistotu, že námi dodané zboží a služby budou skutečně odpovídat požadavkům na splnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, nebo správně dle litery zákona tuto povinnost vyřešit nákupem od firmy, která skutečně osoby se zdravotním postižením zaměstnává a pokrývá poskytnuté plnění v takové výši, kterou poskytuje, nikoli, jak je běžné, jen na papíře.

 

  • Staňte se i Vy společností, která nákupem zboží a služeb přispívá k uplatnění spoluobčanů se zdravotním postižením či změněnou pracovní schopností.
  • Staňte se i Vy společností, která náhradní plnění řeší správně, bez stresu a v plné výši.
  • Staňte se společností, kde spoluprací s námi nemusí být slovo "náhradní plnění" prázdným pojmem a strašákem na konci roku.

 

Děkujeme, že podporujete zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

 

Vaše Scenario

Doplňující diskuze k divizi náhradního plnění mohou být i příklady, jak jsme zákazníkům vyšli vstříc, naše činnost v asociaci, případně spolupráce na přípravě k práci atd.

 

To, že jste došli až sem, znamená, že Vás problematika náhradního plnění a zaměstnávání osob se zdravotním postižením skutečně zajímá.

 

Víme, že je to v některých případech ožehavá problematika a značná část společností a subjektů ji posunuje až na poslední chvíli.

 

Právě pro Vás, kteří si nejste jisti, jak náhradní plnění správně a včas (v klidu) řešit, nabízíme zdarma poradenství a konzultaci v této oblasti. Pokud jste se po shlédnutí všech stránek stále nerozhodli, pak stačí napsat na email nahradniplneni@scenario.cz a dostane se Vám odpovědí na Vaše dotazy.

Můžete nás také kontaktovat na tel. čísle 602 704 888, kde se Vám taktéž dostane požadované pomoci.

 

Stále nerozhodnutým partnerům nabízíme, na vyžádání, reference na naše konkrétní odběratele, kde si budete moci ověřit, zda jsme pro Vás Ten pravý partner a dodavatel.

 

Pro naši spolehlivost hovoří, jak jsme Vás již informovali, naše členství v asociaci zaměstnavatelů zdravotně postižených a věřte, že nebylo lehké se mezi členy dostat, hlavně z důvodu nutnosti doložení našich skutečných záměrů, výsledků a referencí.  I díky těmto přísným pravidlům je členů jen něco málo přes 100 a asociace si dává záležet, koho do svých řad přijme.

Představenstvo a členové asociace jsou zváni do klubů a konferencí v poslanecké sněmovně a senátu, kde se projednávají změny navrhovaných zákonů v této problematice. I to svědčí o přínosech členů, a asociace jako takové.

Dalším důležitým aspektem, a známkou pro nás, je úzká spolupráce s úřady práce v Moravskoslezském kraji, kde pomáháme v začlenění uchazečů OZP do pracovního procesu.

Klientům úřadů práce poskytujeme možnost získat pracovní návyky, zkušenosti a příležitost se realizovat.

V budoucnu plánujeme tuto spolupráci více rozšířit a účastnit se celého procesu tzv. pracovní rehabilitace, a ještě více se angažovat v začlenění OZP do pracovního procesu.

 

Spoluprací se Scenario s.r.o. tomu, Vážení partneři, nemalou měrou pomáháte.

 

 

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Váš partner, Scenario s.r.o.

 

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©