Náhradní plnění

Správně a v plné výši

Pokud Vás odkaz na naše stránky zaujal nebo jste jej hledali, tak to pravděpodobně znamená, že řešíte povinnost zaměstnávat postižené spoluobčany, a to je správně!

Je jedno, zda je to z důvodu vysokých odvodů nebo stresu z konce roku, kdy jste horečně počítali,  zda jste povinnost vyplývající se zákona o zaměstnanosti splnili.

V kategorii Jak se vyhnout “přefakturaci” jsme Vám nabídli příklady, jak tuto povinnost řešit.

Samozřejmě Vám pomocnou ruku nabízíme i v oblasti, jak se dostat ke konečnému číslu, ať už správným propočtem v naší kalkulačce náhradního plnění, nebo s našim přispěním po stránce zkušeností, znalostí a našeho přístupu k obchodním partnerům.

   Za dodávky našich produktů a služeb zaplatíte férovou a běžnou tržní cenu, za kterou obdržíte stejné zboží, ve stejné kvalitě a ceně, jak jste zvyklí.

   Díky naším mnohaletým zkušenostem a zákaznické péči budete mít jistotu, že námi dodané zboží a služby budou skutečně odpovídat požadavkům na splnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

   • Staňte se i Vy společností, která nákupem zboží a služeb přispívá k uplatnění spoluobčanů se zdravotním postižením či změněnou pracovní schopností.
   • Staňte se i Vy společností, která náhradní plnění řeší správně, bez stresu a v plné výši.
   • Staňte se společností, kde spoluprací s námi nemusí být slovo “náhradní plnění” prázdným pojmem a strašákem na konci roku.